Hakkımızda

Hakkımızda

İstanbul Pendik'te bulunan özel Sade Çocuk Anaokulu 09:00 – 17:00 saatleri arasında, çalışan aileler için 08:00 – 18:00 saatlerinde nöbet sistemiyle hizmet vermektedir.

Okulumuz üç sınıf birçok amaçlı salon ve yemekhaneden oluşan butik bir anaokuludur. Okulumuz yaz döneminde de hizmet vermektedir.

Hedefimiz; sorgulayan, düşünen, keşfetmeyi seven, değerlerine bağlı, sevgi dolu, zarif, doğayı seven çocuklar yetiştirmektir.

Okulumuz Multibem Erken Çocukluk Eğitim Yaklaşımı Programını kullanmakta doğal ve doğa ile iç içedir.

Okulumuz çift dilli yetenekleri destekler ve çocuk merkezlidir.

Avantajlarımız

Sağlıklı Beslenme

Çocuk gıdalarının önde gelen tedarikçileri ile iş birliği yapıyoruz bu nedenle gıdaların üstün kalite ve çeşitliliğinden emin olabilirsiniz. Ülkemizin tanınan markalarının kaliteli gıda marketlerinde satılmakta olan en üst kalite ve doğala en yakın ürünlerini kullanmaktayız. Anaokulumuzda aylık beslenme menüsünün planlaması beslenme uzmanları tarafından hazırlanmaktadır. Çocukların kalori ihtiyaçları boy ve kilo ölçümüne göre hesaplanmaktadır. Kahvaltı, öğle yemeği ve ara öğünler hijyenik koşullarda hazırlanıp servis edilmektedir.

Öğrenme & Eğlenme

Programlarımız çocuğunuzun yeni materyali öğrenmesini ve yönetmesini kolaylaştıran eğlence unsurlarıyla öğrenmeyi içermektedir. Okulumuz bünyesinde kullanılan eğitici oyuncak ve materyaller ile eğitimcilerimizin tek bir yönteme bağlı kalmaması çocukların gelişimine katkı sağlamaktadır. Sürekli daha iyisini hedefleme yapımız gereğince çocukların çok yönlü gelişimine önem veren bir sistem uygulamaktayız.

Çocuk Güvenliği

Çocuklarınızın güvenliğine, ilk ders ile son dersin yanı sıra eğlence faaliyetleriyle birlikte destek vermekteyiz. Çocukların her yerde güvenle hareket edebilmelerini sağlamak için çocuk güvenliğine büyük önem vermekteyiz.

Öğretmenlerimiz

Öğretmenler söz konusu olduğunda, standartlarımız sizininkiler kadar yüksektir. Öğretmenlerimiz çocuk bakımı ve eğitiminin nasıl olması gerektiğini bilen yüksek eğitimli, alanında uzman özel kişilerdir. Kadromuzu bilgili, başarılı, deneyimli, yenilikleri takip eden, dinamik ve özverili öğretmenlerden oluşturmaktayız. Sürekli yenilikleri takip eden özverili, genç ve dinamik öğretmenlerimiz başarıya yürürken hep yanınızda olacaktır.

Atölye Etkinliklerimize Katılın!

Her hafta düzenlediğimiz atölye etkinliklerine katılarak hem eğlenceli vakit geçirip hemde okulumuzu tanıyabilirsiniz.