Program Özellikleri

Multibem Erken Çocukluk Eğitim Yaklaşımı

Çocukların doğaya dokunarak ve onu hissederek öğrenmesi için eğitimlerin büyük bir bölümü doğada planlanmıştır.Multibemde çocuk keşfetmeyi öğrenir.Her çocuğun bir büyüteci bir mezurası ve bir de göz bandı vardır.Gözü kapalıyken yağmurun sesini dinler onu resmetmeye çalışır.Büyüteçle ağaçların yapraklarını inceler, mezurasıyla ağaç gövdelerinin kaç cm olduğunu öğrenir. Bazen çocuğumuz martılarla yarışırken yerdeki salyangozu selamlar.

Değerler Eğitimi

Erken çocukluk döneminde Değerler Eğitimi çok önemlidir.Çocuklar Değerler Eğitimiyle problem çözme yeteneği kazanır.Değerler Eğitimi etkinlikleriyle çocukların fark etme, düşünme yetenekleri pekişiyor.

Dil Eğitimi

Okuma yazmaya hazırlık çalışmaları özel bir müfredata sahiptir.Çizgi çalışmaları, işitsel ve görsel dikkat çalışmaları ile okuma yazma becerileri için tüm yeterlilikleri, oyun temelli etkinliklerle öğrenir.Oyun kartlarından oluşan Dil çalışma kitabı ile dil gelişimi desteklenir.

Robotik ve Kodlama Eğtimi

Oyunun gücüyle hazırlanan, çocukların matematik becerilerine doğal bir temel hazırlamayı hedefliyoruz.Ele aldığımız konular çocukların sayı tanıma, sayı sayma, örüntü oluşturma, şekil tanıma, kavram tanıma, sayı yazma, dikkat becerileri, renklerin algısı, gruplandırma, eşleştirme, hafıza-görsel algı, hayal gücü, görsel dikkat, el göz koordinasyonu, iş birliği ve hareket kabiliyetlerini geliştirmeyi hedefler.

We emphasize your child’s development, rather than specific age, because all children grow and learn at their own pace, and in their own unique way. Learning experiences are designed to address the individual needs of each child, in each classroom.

Öğretmenlerimiz

Öğretmenler söz konusu olduğunda, standartlarımız sizininkiler kadar yüksek. Yoğun olarak, çocuk bakımı ve eğitimi, öğrenme sürecini eğlenceli ve etkili nasıl yapacaklarını bilen yüksek eğitimli, özel profesyoneller tarafından verilir.

Sorunuz mu var?

Belli bir planın veya programın ayrıntılarını öğrenmek isterseniz, bize e-posta ile ulaşablirsiniz. Tüm sorularınıza memnuniyetle cevap vereceğiz.